Oferty Pracy : Archiwum

June 29, 2017

Opiekun Finansowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:34 am

Kasa Stefczyka jest największą spośród wszystkich kas w Polsce. Działamy na rynku usług finansowych od ponad 20 lat. Wielokrotnie zdobywaliśmy prestiżowe wyróżnienia przyznawane przez klientów oraz byliśmy doceniani jako pracodawca.

Jak to robimy?
Stawiamy na tych, którzy mają pasję i energię, następnie stwarzamy im przestrzeń do rozwoju a potem doceniamy!

Pracuj z nami!
Obecnie poszukujmy Kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Nr referencyjny: OF/2017/05/IG
Obowiązki:
sprzedaż produktów i usług finansowych w oddziale Kasy Stefczyka,
doradztwo finansowe,
telemarketing
obsługa kasowa klientów

Jeśli zatem:
Chcesz pracować w finansach,
Masz wykształcenie min. średnie,
Masz doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży,
Potrafisz osiągnąć, to co sobie zaplanujesz,
Lubisz być w gronie najlepszych,
Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku.
To szukamy właśnie Ciebie!
Zatem nie zwlekaj! Aplikuj!
Zyskasz:
Umowę o pracę,
Sfinansowane przez Pracodawcę szkolenie wstępne przygotowujące do pracy, za które otrzymasz wynagrodzenie,
Rozbudowany pakiet szkoleń, dających możliwość rozwoju Twoich kompetencji,
Klarowne zasady awansu (ponad 70% kadry managerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego),
Dofinansowanie karty MultiSport,
Premię gwarantowaną w okresie adaptacji, a później udział w systemie premiowym, dzięki któremu podwyższysz swoje zarobki.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.).”

ELEKTRONICZNA OBSŁUGA KLIENTA. Zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie !!!

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Znajdujemy się na drugim miejscu polskiego rynku Agencji Pracy wg rankingu Book of Lists. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.
Nie masz lub masz niewielkie doświadczenie zawodowe? Potrzebujesz regularnego wpływu gotówki?
Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: BO/TWW
OPIS STANOWISKA :
Chcesz pogodzić pracę ze studiami lub innymi obowiązkami?
Cenisz sobie pozytywną atmosferę wśród współpracowników?
Lubisz pracę na stanowisku komputerowym i interesujesz się nowoczesnymi technologiami?
Ta oferta jest dla Ciebie!
Obsługa zgłoszeń elektronicznych kanałem pisemnym i telefonicznym.
Od kandydatów oczekujemy:
dobrej znajomość gramatyki, ortografii i zasad interpunkcji
dobrej znajomości obsługi komputera
komunikatywności
przyjaznego nastawienia
umiejętności pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:
DOCELOWE PRZEJŚCIE NA UMOWĘ O PRACĘ
dwuskładnikowe wynagrodzenie składające się ze STAWKI GODZINOWEJ + PREMII
pracę stacjonarną dla każdego NIEZALEŻNIE OD WIEKU
szkolenie adaptacyjne, za które otrzymasz wynagrodzenie
pracę w przyjaznej atmosferze
możliwość rozwoju i awansu
rozwój zdolności interpersonalnych przydatnych w dalszej karierze
dodatkowe świadczenia (MultiSport)
ELASTYCZNY GRAFIK

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″