Oferty Pracy : Archiwum

June 25, 2017

Specjalista ds. planowania instalacji fotowoltaicznych

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:34 am

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.
Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Obowiązki:
przeprowadzanie wizji lokalnych u klientów
podejmowanie decyzji o doborze rozwiązań montażowych
weryfikację jakości montażu podczas wizji pomontażowych
współpracę z pozostałymi działami firmy w tworzeniu projektów instalacji
profesjonalną obsługę klienta
Wymagania:
wykształcenie techniczne
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie (4 dni w terenie oraz 1 dzień praca biurowa)
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
dobra znajomość programu CAD i arkusza kalkulacyjnego
czynne prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
doskonałą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych), klikając w przycisk APLIKUJ.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″