Oferty Pracy : Archiwum

June 24, 2017

Operator Wózka Widłowego

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:34 am

Zakład produkcyjny Dijo, prężnie rozwijająca się dolnośląska Firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli, laureat nagrody Forbes poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław/Zabrodzie

Obowiązki:
przyjmowanie dostaw surowców i opakowań oraz sprawdzanie ich pod kątem zgodności z dokumentacją;
przyjmowanie wyrobów z produkcji i wydawanie z magazynu na podstawie stosownych dokumentów;
kompletacja towarów do wysyłki, ręczne przekładanie opakowań na paletę zgodnie z zamówieniem od klienta;
rozładunek, załadunek samochodów ciężarowych przy pomocy wózka widłowego;
przygotowywanie oraz sprawdzanie dokumentów niezbędnych przy dostawie lub wysyłce towarów;
kontrola FIFO;
obsługa programów magazynowych w systemie informatycznym (przychody i rozchody surowców i opakowań i regularna kontrola stanów magazynowych);
utrzymywanie porządku na magazynie;
dokładność wykonywania zadań, sumienność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole;

Wymagania:
wykształcenie minimum średnie, mile widziane techniczne lub wyższe na kierunku: Logistyka;
uprawnienia do obsługi wózków widłowych (elektryczne i spalinowe);
minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku wraz z obsługą wózka widłowego;
praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie programów magazynowych oraz pakietu Ms Office;
książeczka sanepidowska;

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
stałe comiesięczne wynagrodzenie + system premiowy,
płatne nadgodziny,
częściowy dojazd do pracy,
pracę na 3 zmiany BEZ NOCEK,
niezbędne narzędzia pracy,
prywatną opiekę medyczną LuxMed,
dofinansowanie do karty Multisport,
zajęcia z języka angielskiego.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj w tytule maila wpisując nazwę stanowiska.

www.dijo.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Na przesyłanych aplikacjach prosimy umieszczać klauzulę wg. wzoru:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych firmy Dijo z siedziba w Zabrodziu 28, w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).