Oferty Pracy : Archiwum

June 22, 2017

Kierowca C+E - Niemcy 2000 € + dieta 3/1 BERLIN!

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:35 pm

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami
spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym
zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując
się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do
najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin
Nr referencyjny: DEL-FT/2017

OFERUJEMY:
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie,
niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
wynagrodzenie ok. 1800€ w 1-wszej klasie podatkowej i ok. 2000€ w trzeciej klasie podatkowej
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
nowoczesną flotę
opiekę konsultanta w j. polskim
praca w systemie 3/1
możliwość zakwaterowania

WYMAGANIA:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy C+E, karta kierowcy
doświadczenie na chłodniach

OPIS STANOWISKA:
trasy krajowe po Niemczech
jazda chłodnią
przewóz żywności

Kierownik Techniczny Projektu

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:00 am

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Realizacja: 12 miesięcy
Stawka: do negocjacji
Rodzaj umowy: B2B

Główne zadanie: realizacja projektów aplikacyjnych w obszarze Integracji Systemów IT.

Zadania:

odpowiedzialność za zadania IT w projekcie,
odpowiedzialność za budżet IT w ramach projektu,
wsparcie przy tworzeniu i utrzymywaniu harmonogramu projektu,
współpraca z podwykonawcami,
zarządzanie zmianą w projekcie,
zarządzanie ryzykiem,
udział w toczących się postępowaniach zakupowych,
budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
raportowanie postępów prac.

Wymagania:

minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT, również z dostawcami zewnętrznymi,
doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań integracyjnych w oparciu o szynę ESB,
wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
udokumentowana wiedza i doświadczenie projektowe z naciskiem na projekty integracyjne i infrastrukturalne,
znajomość rozwiązań Software AG webMethods,
znajomość bazy danych Microsoft SQL Server oraz mechanizmów SSIS,
umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań,
bardzo dobre zdolności analityczne,
wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy,
automotywacja, determinacja w realizacji zadań,
orientacja na cel i wyniki,
bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
zdolności prezentacyjne i umiejętność przekonywania do swoich racji,
asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany,
znajomość MS Project, MS Office, JIRA Agile, Confluence.

Oferujemy:

możliwość pracy zdalnej w wymiarze 2 dni w tygodniu,
benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
elastyczność formy zatrudnienia umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.