Oferty Pracy : Archiwum

May 8, 2017

Specjalista ds. kontrolingu finansowego

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:20 am

Lokalizacja: Swarzędz, Wielkopolskie

Zakres obowiązków: przygotowywanie raportów kontrolingowych dla Zarządu Firmy opieka nad rozliczaniem produkcji współpraca z kierownikami poszczególnych wydziałów przygotowywanie budżetów rocznych działów (we współpracy) bieżące współpraca z bankami i instytucjami finansowymi opieka nad zleceniami kontrolingowymi działu sprzedaży prowadzenie analiz wskaźnikowych firmy przygotowywanie dokumentów finansowych i raportów projektów dofinansowanych z UE

Oferujemy: zatrudnienie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku duży rozpoznawalny na rynku zakład produkcyjny konkurencyjne wynagrodzenie
stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę w wymiarze etatu niezbędne narzędzia pracy możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymagania i gotowe do podjęcia nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do skierowania swojego CV (wraz z klauzulą) za pośrednictwem serwisu.

Oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim.

Agencja Pracy FallWork Sp. z o.o. Nr Cert. 6231

Wymagania:
2 lata na analogicznym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym wykształcenie wyższe ekonomiczne lub księgowo-finansowe wysokie zdolności analityczne znajomość modułów finansowych systemu SAP mile widziane doświadczenie w przygotowaniu i rozliczaniu projektów unijnych, dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie