Oferty Pracy : Archiwum

April 27, 2017

Kierowca autokaru. Praca w Gorlicach lub w Nowym Sączu

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:59 pm

Od naszych kandydatów nie pobieramy prowizji, świadczone przez nas usługi są w pełni darmowe.
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w polskiej firmie transportowej na stanowisko:
Opis stanowiska:
trasa: Gorlice-Kraków-Nowy Sącz-Kraków
typ naczepy: autokar
system pracy: praca stała. Dwie zmiany po 8-9 h za kierownicą
praca w stroju firmowym (strój wydaje pracodawca)

Wymagania:
prawo jazdy D
kurs na przewóz osób
badanie lekarskie oraz psychologiczne
minimum 5 lat za kierownicą
Odpowiedzialność za czystość pojazdu

Oferujemy:
wynagrodzenia składające się z podstawy + premii
polską umowę zlecenia
terminowe wypłaty
zapewnione noclegi w Gorlicach i w Nowym Sączu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] lub tel. ……
Więcej informacji na www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)