Oferty Pracy : Archiwum

April 20, 2017

Back-end developer z Symfony - zdalnie - Łódź

Filed under: Uncategorized — karol @ 12:29 pm

Podejmiemy współpracę z back-end developerem do stałem pracy na lata. W perspektywie kwartału - rozwój zawodowy i znaczny wpływ na działanie agencji.

Co będziemy razem robić? / Zadania:
- przygotujemy nowe funkcjonalności na WP lub J! - w oparciu o autorski plugin / komponent
- będziemy budować poważne projekty e-commerce w oparciu o Magento
- bądź gotowy do opracowywania back-end na rozmaite potrzeby

Wymagania:
- praktyczna znajomość PHP i praca z bazami danych
- praktyczna znajomość Symfony Framework
- praktyczna znajomość Magento
- znajomość baz danych relacyjnych i nierelacyjnych (Nosql : MongoDB)
- znajomość diagramów UML
- doświadczenie w tworzeniu i edytowaniu komponentów / pluginów na potrzeby CMS (Wordpress / Joomla / Magento)
- doświadczenie w pracy z API
- doświadczenie w trybie pracy home-office / samodzielność
- umiejętność pracy w zespole z umiejętnością bycia liderem
- zarządzanie projektami
- znajomość języka angielskiego

Co proponujemy:
- stabilne zatrudnienie UoP
- praca w systemie 100% home-office
- dostęp do szkoleń, e-booków branżowych
- praca w sympatycznym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).