Oferty Pracy : Archiwum

April 19, 2017

Lekarz Okulista - Warszawa

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:42 pm

Agencja rekrutacyjna NES Healthcare dla swojego klienta, Centrum okulistycznego poszukuje:

Lekarza okulisty

Nr ref. OKO - Warszawa
Lokalizacja: Warszawa, woj. mazowieckie

Zakres obowiązków:
udzielanie konsultacji okulistycznych
wykonywanie badań diagnostycznych

Oferujemy:
stabilną pracę w oparciu o kontrakt lub umowę zlecenie
atrakcyjne wynagrodzenie
elastyczny wymiar czasu pracy min. 1x w tygodniu
pracę na wysokiej klasy sprzęcie

Wymagania:
posiadanie specjalizacji lub bycie w trakcie specjalizacji z okulistyki

Termin rozpoczęcia pracy jak najszybciej

Opis placówki:
Jest to Centrum Okulistyczne, zajmujące się kompleksową opieką medyczną w zakresie chorób oczu. Placówka oferuje
nowoczesny, światowej klasy sprzęt. Centrum znajduje się w Warszawie.

CV wraz z podaniem numeru ref. OKO - Warszawa prosimy przesyłać na adres [Apply online]

Prosimy dodać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie
z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. Nr 133 pozycja 883)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Wszystkim kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję.

Więcej naszych ofert pracy można znaleźć na
www.neshealthcare.pl/praca-dla-lekarzy

NES Healthcare jest firmą z prawie 30-letnim doświadczeniem w rekrutacji medycznej na rynku brytyjskim i ponad 9-letnim
doświadczeniem w Polsce.
NES Healthcare jest zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2771
NES Healthcare jest certyfikowanym członkiem Recruitment and Employment Confederation organizacji zrzeszającej
brytyjskie prywatne firmy rekrutacyjne działające zgodnie z najwyższymi standardami REC