Oferty Pracy : Archiwum

April 13, 2017

Pielęgniarka Środowiskowa Belgia

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:42 pm

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa
personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i
doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad
63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego klienta z Belgii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka Środowiskowa

Nr ref.: PŚ/BEL/04.17
Miejsce pracy: Prowincja Flandrii, Zachodnia Belgia.

Opis stanowiska:
Wizyty domowe u pacjentów (do dyspozycji samochód służbowy), opieka nad osobami starszymi, opieka nad pacjentami po
wypadkach, wymagających opieki paliatywnej, osobami przewlekle chorymi oraz osoby niepełnosprawnymi.

Oczekujemy:
Ukończone studia licencjackie na kierunku Pielęgniarstwo
Znajomości angielskiego w stopniu dobrym (warunek konieczny)
Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 1 rok
Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia minimum na okres 6 miesięcy
Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o belgijskie prawo pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie minimum 2200 € brutto miesięcznie + dodatki
Zapewniony kurs języka flamandzkiego
Zapewnione zakwaterowanie

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim, wraz z podaniem numeru referencyjnego: Nr
ref.: PŚ/BEL/04.17 na adres e-mail:

Oferta dotyczy pracy za granicą.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi
kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze
mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji,
zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych
osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi
obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

PILNE Monter wodno-gazowy-esktra pensja+dodatki i mieszkanie

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:40 pm

Jesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad
33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w
wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu film istniejących na rynku pośrednictwa pracy,
zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję
stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z
pracownikiem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szansę na lepszą pracę !

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MONTER/ INSTALATOR URZĄDZEŃ SANITARNYCH I CENTRALNEGO OGRZEWANIA
kraj:Niemcy

Jeśli w pracy liczy się dla Ciebie stabilność i solidne warunki zatrudnienia to znak, że ta oferta stworzona jest
właśnie dla Ciebie!

Zakres Twoich obowiązków:
montaż, konserwacja, serwis i naprawa urządzeń sanitarnych, ogrzewania
wykonywanie centralnego ogrzewania zgodnie z dokumentacją projektową,
samodzielne diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych.

Wymagania:
prawo jazdy kat. B (mile widziane)
doświadczenie w montażu i obsłudze urządzeń sanitarnych i CO,
mile widziane wykształcenie techniczne i umiejętność czytania projektów oraz rysunków technicznych,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec.

Oferujemy:
1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.
2. W pełni opłacone zakwaterowanie.
3. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
4. Płatne urlopy i premie świąteczne.
5. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.
6. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
7. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania.
8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu).
10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.
11. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

… oraz wiele więcej.
Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: [Apply online] Aby
przyspieszyć weryfikację Twojej aplikacji, w tytule wiadomości napisz na jakie stanowisko aplikujesz.