Oferty Pracy : Archiwum

April 11, 2017

Elektryk

Filed under: Uncategorized — karol @ 4:54 pm

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na
stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Niemcy, 07907 Oettersdorf
Nr referencyjny: EL/27/03/2017

Opis stanowiska
Praca w delegacji, na terenie całych Niemiec
Montaż instalacji elektrycznych
Okablowywanie szaf na podstawie rysunku technicznego
Montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów połączeń
Układanie kabli
Podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazdek, włączników itp.)

Wymagania
Min. 5 letnie doświadczenie w zawodzie
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy
Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę
(11,00- 16,00 € brutto/ godzina)+ diety 15-20€
Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
Możliwość podjęcia pracy od zaraz
Opieka konsultanta w j. polskim
Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny …… lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres
[Apply online] wpisując w tytule EL/27/03/2017