Oferty Pracy : Archiwum

April 10, 2017

AGENT NIERUCHOMOŚCI

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:56 pm

Firma Projektanci Kariery to sprawdzony i elastyczny partner w zakresie doradztwa personalnego oraz szkoleniowego wsparcia przedsiębiorstw. Jesteśmy grupą profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla biznesu z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Sprawnie operujemy w obszarze HR na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych od ponad dekady. Jesteśmy agencją doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9748.

Obecnie dla naszego Klienta, lidera w branży obrotu nieruchomościami z 12-letnim doświadczeniem, prowadzącego działalność w 5 miastach na terenie województw dolnośląskiego i opolskiego, oferującego profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży, wynajmu, inwestycji deweloperskich, skupu nieruchomości, kredytów oraz home stagingu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Liczba wakatów: 1

OBOWIĄZKI
Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu
Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Prezentowanie nieruchomości
Negocjacje z klientami
Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami
Monitoring rynku nieruchomości

WYMAGANIA
Umiejętność sprzedaży i negocjacji z klientem
Perswazja to Twoje drugie imię
Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
Upór w dążeniu do celu
Łatwość nawiązywania kontaktów i upodobanie do pracy z ludźmi
Prawo jazdy kat. B, własny samochód nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse
Prowadzenie lub bycie gotowym na prowadzenie własnej działalności gospodarczej
Dobra znajomość pakietu MS Office i wiedza jak go dobrze wykorzystać w swojej pracy
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
Doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub w handlu/sprzedaży (mile widziane)

OFERUJEMY
Atrakcyjne zarobki, całkowicie zależne od Twojej skuteczności
Pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizją od sprzedaży lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wyższą prowizję (w zależności od Twoich preferencji)
Zadaniowy czas pracy
Codzienne wyzwania i brak monotonii
Szkolenia, mentoring i wsparcie najlepszych na rynku agentów nieruchomości
Służbowy telefon komórkowy
Stacjonarne miejsce pracy z pełnym nowoczesnym wyposażeniem biura
Pozytywną atmosferę