Oferty Pracy : Archiwum

April 4, 2017

Magazynier - Operator wózka widłowego

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:23 am

Progresso dla swojego Klienta, centrum dystrybucyjnego, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław + okolice

Opis stanowiska:
Praca na magazynie, przygotowywanie zamówień do wysyłki,
Załadunek i rozładunek towarów,
Zapewnienie prawidłowej dokumentacji na magazynie,
Dowóz zamówień do klientów.

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
Prawo jazdy mile widziane,
Średnie wykształcenie,
Obsługa wózków jezdniowych z uprawnieniami,
Samodzielność w wykonywaniu zadań,
Umiejętność organizacji pracy,
Sumienność, odpowiedzialność za powierzone obowiązki.

Oferujemy:
Umowę bezpośrednio z pracodawcą,
Możliwość rozwoju,
Stabilną pracę w renomowanej firmie,
Praca na jedną zmianę.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na: [Apply online]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]