Oferty Pracy : Archiwum

March 23, 2017

Kierowca międzynarodowy C+E. Puławy

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:34 pm

Od naszych kandydatów nie pobieramy prowizji, świadczone przez nas usługi są w pełni darmowe.
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w polskiej firmie transportowej na stanowisko:
Kierowca międzynarodowy C+E. Puławy. Okolice Lublina

Opis stanowiska:
trasa: Finlandia, Słowacja, Węgry, Chorwacja
typ naczepy: Ciągniki siodłowe+ naczepa plandeka
system pracy: do ustalenia

Wymagania:
prawo jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, ADR podstawowe
badanie lekarskie oraz psychologiczne
minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
Oferujemy:
wynagrodzenia składające się z podstawy + kilometrówka
polską umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] lub tel. ……
Więcej informacji na www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)