Oferty Pracy : Archiwum

January 31, 2017

Sprzedawca - Kasjer

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:54 am

Progresso, dla swojego Klienta, sieci największych sklepów z artykułami szkolnymi i biurowymi, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
C.H. Magnolia Park

Obowiązki:
obsługa klienta, doradzanie w zakresie asortymentu,
obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
dbałość o ekspozycję i zatowarowanie,
przygotowywanie i kontrola zamówień,
rozliczanie kasy po zakończonej zmianie,
dbałość o porządek i wygląd sklepu.

Wymagania:
minimum około roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
wysoka kultura osobista i nastawienie na klienta,
odpowiedzialność i zaangażowanie.

Co oferujemy:
pracę w młodym i energicznym zespole,
atrakcyjne wynagrodzenie, premie,
stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego,
szkolenia stanowiskowe.

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres: [Apply online]
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

[Certyfikat MPiPS: 540]