Oferty Pracy : Archiwum

January 20, 2017

Kierowca międzynarodowy C+E firanka - Kwidzyn

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:51 pm

OD KANDYDATÓW NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT!!!
LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w polskiej firmie transportowej na stanowisko:

Opis stanowiska:
trasa: PL- D. PL- F
typ naczepy: firanki
system pracy: 1,5 tyg. pracy, weekendy wolne
Wymagania:
prawo jazdy C+E z kodem 95
orzeczenie lekarskie, psychotechniczne
karta kierowcy
udział w rozładunku towaru
kilkuletnie doświadczenie
język angielski i niemiecki by się dogadać z Niemcami
Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenia składające się z podstawy + premia
polską umowę o pracę
terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] lub tel. ……
Więcej informacji na www.luksmann.pl
Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)