Oferty Pracy : Archiwum

December 15, 2016

Praca w Niemczech dla kobiet w ogrodnictwie

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:44 am

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy kandydatki do pracy w ogrodnictwie:

Opis stanowiska:

miejsce pracy: okolice miasta Ellwangen (Niemcy)
ilość miejsc: 5
praca od 16.01.2017
praca na stałe (na życzenie możliwy krótszy okres pracy, jednak min. 3 miesiące)
praca polega na wykonywaniu prostych prac przy sadzonkach (produkcji) roślin ozdobnych w szklarniach (doświadczenie nie
jest wymagane, nastąpi szkolenie)

Wymagania:

min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest konieczne
mile widziane wykształcenie ukierunkowane jako ogrodnik lub pokrewne
pracowitość, dokładność, precyzja przy pracy ze szczepkami roślin
gotowość do długiego pobytu w Niemczech (min. 3 miesiące)

Oferujemy:

praca: 40 42 godzin / tydzień
niemiecka umowa o pracę, ubezpieczenie zdrowotne, składki socjalne (emerytalne, opiekuńcze)
stawka godzinowa: 8,84 euro brutto, miesięczne wynagrodzenie od 1150 euro netto
zakwaterowanie będzie zapewnione i kosztuje 120 euro miesięcznie
pokoje są tylko dwuosobowe, ale nowocześnie wyposażone (internet, pralka, kuchnia, łazienka)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, na adres [Apply online] lub skorzystanie z
formularza, wpisując nr ref DE/59/2016

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

Esteelo Human Resources nr rej. 14625