Oferty Pracy : Archiwum

December 7, 2016

Operator maszyn

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:45 pm

HR team Sp. z o.o. . jest agencją pracy tymczasowej I doradztwa personalnego wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia pod numerem 15011. Działamy w 8 krajach UE oraz na Ukrainie.
Obecnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjna, poszukujemy kandydatów na stanowisko: .
Operator Ustawiacz Ekstrudera

ZAKRES ZADAŃ:
obsługa ekstrudera po uprzednim przeszkoleniu
ustawianie i kontrola parametrów procesu produkcyjnego
dbanie o zapewnienie ciągłości produkcji
praca z dokumentacją produkcyjną

PROFIL KANDYDATA:
wykształcenie minimum zawodowe
doświadczenie w firmie produkcyjnej preferowane w branży automotive
doświadczenie w pracy na stanowisku operator maszyn lub ustawiacz linii produkcyjnych
mile widziana znajomość procesów wtrysku lub ekstruzji
gotowość do pracy na 3 zmiany
mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
umiejętność w pracy w zespole, dyspozycyjność, dokładność, zaangażowanie

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie
stabilną pracę w dobrze zorganizowanym, zarządzanym i doświadczonym zespole
zdefiniowana ścieżka kariery: operator- operator-ustawiacz-ekspert, brygadzista lub technolog procesu
szkolenie w centrali w Niemczech
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
ubezpieczenie grupowe + prywatna opieka medyczna na korzystnych warunkach
dofinansowanie do karty sportowej Multisport

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci CV z dołączoną klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.) poprzez
formularz na portalu.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.