Oferty Pracy : Archiwum

November 23, 2016

Operator linii produkcyjnej

Filed under: Uncategorized — karol @ 1:24 pm

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym z okolic Swarzędza, poszukuje kandydatów z doświadczeniem na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Jasin k. Swarzędza

Opis stanowiska:
- składowanie dostaw
- przygotowanie towarów do wysyłki
- zapewnienie optymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej
- utrzymanie porządku na magazynie
- praca od poniedziałku do piątku

Wymagania:
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w pracy na magazynie
- motywacja do stabilnego, długoterminowego zatrudnienia
- odpowiedzialność, uczciwość
- pracowitość i umiejętność współpracy

Oferujemy:
- umowa o pracę zawierana bezpośrednio z przedsiębiorstwem
- początkowe wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
- stabilność zatrudnienia w nowoczesnym i rozwijającym się zakładzie z kapitałem zagranicznym
- możliwość zatrudnienia od zaraz

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

* Oferta pracy stałej.

Przypominamy o załączeniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr
133 poz. 1182).

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym doświadczeniu i ugruntowanej pozycji
rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałych.