Oferty Pracy : Archiwum

November 18, 2016

Kierowca CE Bawaria do 2300 euro netto

Filed under: Uncategorized — karol @ 12:32 pm

LUKSMANN - jesteśmy agencją doradztwa personalnego działającą na rynku niemieckim w zakresie doradztwa personalnego.
Współpracujemy zarówno z dużymi koncernami, jak i z małymi i średnimi przedsiębiorstwami. Dzięki wieloletniemu
doświadczeniu oraz fachowej wiedzy specjaliści LUKSMANNA potrafią dopasować odpowiednią ofertę pracy do kwalifikacji
naszych kandydatów. Gwarantujemy rzetelność firm, z którymi prowadzimy współpracę.

Opis stanowiska:
trasy dalekobieżne po Niemczech i międzynarodowe po Unii Europejskiej: Włochy, Austria, Niemcy
prowadzenie zestawu tupu przyczepa BDF lub firanka
przewóz materiałów z metalu
system pracy stałej, od poniedziałku do piątku
jazda nocna

Wymagania:
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy C+E z kodem 95
karta kierowcy
doświadczenie jako kierowca CE, mile widziane na przyczepach

Oferujemy:
wysokie zarobki składające się z podstawy + diety +dodatki za jazdę nocną
umowę o pracę oraz świadczenie socjalne
pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z pracą za granicą, jak np. ubezpieczenie i zameldowanie
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
terminowe wypłaty

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem naadres [Apply online] lub tel. ……
Więcej informacji na www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i
przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)