Oferty Pracy : Archiwum

November 10, 2016

Kierownik Spedycji Międzynarodowej

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:25 am

Lokalizacja: Katowice, Śląskie

Zakres obowiązków:
- nadzór nad organizacją przewozów międzynarodowych
- kierowanie i zarządzanie zespołem
- pozyskiwanie nowych klientów
- prowadzenie negocjacji
- utrzymywanie i rozwój współpracy z obecnymi klientami i podwykonawcami
- dbanie o wysoką jakość usług transportowych

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa+prowizja)
- bogaty pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez serwis lub na adres: [Apply online]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim cv do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Wymagania:
- min. 3 letnie doświadczenie w obszarze spedycji drogowej
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość lokalnego rynku przewoźników
- dobra organizacja pracy
- umiejętności handlowe
- znajomość pakietu MS Office, programów branżowych i giełd transportowych

Przedstawiciel Handlowy (sektor HoReCa)

Lokalizacja: Warszawa, Mazowieckie

- sprzedaż win do restauracji, hoteli i firm cateringowych
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów w kanale HoReCa
- wdrażanie do sprzedaży nowych produktów firmy
- szkolenia dla klientów w zakresie oferowanych produktów
- realizacja planów sprzedażowych i założeń marketingowych
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- analizowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji na podległym terenie
- dbanie o terminowe płatności ze strony swoich klientów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa plus prowizja)
- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictem serwisu lub na adres [Apply online].

Uprzemie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
- 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG w kanale HoReCA
- min. roczne doświadczenie w sprzedaży win lub alkoholi mocnych
- dobra znajomość lokalnego rynku HoReCa
- znajomość technik i narzędzi sprzedaży
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z klientem
- czynne prawo jazdy kat. B
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, internet)
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- mile widziane uprawnienia sommellierskie