Oferty Pracy : Archiwum

November 2, 2016

PRACOWNIK PRODUKCJI - Salzwedel / Niemcy - PILNE !!!!!

Filed under: Uncategorized — karol @ 12:45 pm

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

MIEJSCE PRACY: Salzwedel
DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz
LICZBA MIEJSC: 2

WYMAGANIA:
podstawowa znajomość języka niemieckiego
prawo jazdy i własne auto
zdolności manualne
niezawodność
umiejętność pracy w grupie
gotowość do pracy zmianowej

OBOWIĄZKI:
klejenie uszczelek,
produkcja i udoskonalanie systemów uszczelkowych w branży samochodowej

OFERUJEMY:
Wynagrodzenie: 9 € brutto / godz. + 200 € netto miesięcznie
umowę o pracę na warunkach niemieckich
pakiet świadczeń socjalnych
ubezpieczenie
mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok 325 €

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: [Apply online]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

KELNER / KELNERKA - Freiburg, Niemcy

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:01 am

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:
KELNER / KELNERKA

MIEJSCE PRACY: Freiburg, Niemcy
DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz na długi czas

OBOWIĄZKI:
serwowanie w większości napojów

WYMAGANIA:
wieloletnie doświadczenie
dobry niemiecki

OFERUJEMY:
mieszkanie - pokój 1-osobowy w mieszkaniu wraz z 4-5 osobami
wyżywienie - darmowy ciepły posiłek w ciągu dnia
czas pracy - 40 godz. w tyg. 2 zmany, 5-6 dni w tyg.
wynagrodz.- …… € brutto + napiwki (ok. 40-80 € / dzień)

!!!!!!!!!!!!! USŁUGA DODATKOWA ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY !!!!!!!!!!!!!