Oferty Pracy : Archiwum

October 28, 2016

Kierowca Międzynarodowy C+E -Berlin! - €2200 + diety

Filed under: Uncategorized — karol @ 3:37 pm

BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Berlin
Nr referencyjny: DEL-S/2016

OFERUJEMY:
wynagrodzenie składające się z podstawy €2200 brutto
codzienne diety
legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej, terminowo wypłacane wynagrodzenie, niemieckie świadczenia socjalne (pomoc w załatwieniu formalności)
nowoczesną flotę
przestrzeganie czasu pracy kierowców
możliwość podjęcia pracy od zaraz
opiekę konsultanta w j. polskim

WYMAGANIA:
przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
minimum roczne doświadczenie w transporcie międzynarodowym
prawo jazdy C+E, karta kierowcy

OPIS STANOWISKA:
jazda ciężarówką typu naczepa
trasy krótkobieżne
praca poniedziałek-piątek
transport żywności

WIĘCEJ INFORMACJI:

W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: …… .
Osoby zainteresowane tą ofertą pracy proszone są o wysłanie CV na adres: [Apply online]
www.bergermann.pl