Oferty Pracy : Archiwum

October 18, 2016

Front-end developer Wordpress (z orzeczeniem) - zdalnie - Zielona Góra

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:32 pm

Jesteśmy nietypową agencją, składającą się głównie z osób z niepełnosprawnością, włączając w to samego założyciela. Naszą misją jest promocja wizerunku osób niepełnosprawnych jako ludzi zdolnych do konkurencji na otwartym rynku, podejmując się najtrudniejszych zadań.
Do naszego zespołu agencji e-kreacji poszukujemy dewelopera front-end z doświadczeniem w pracy z Wordpress. Oferujemy ciekawych klientów i współpracę z utalentowanymi grafikami.

Zadania:
- oprogramowanie oryginalnych layoutów pod Wordpress
- instalacja Wordpress
- znajomość i praktyka w używaniu szerokiej palety pluginów WP
- utrzymanie wysokiej jakości kodu

Wymagania:
- doświadczenie w przygotowywaniu szablonów Wordpress
- bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3
- znajomość PHP
- dobra umiejętność czytania w j. angielskim (w tym dokumentacji)
- znajomość (w praktyce) framework Bootstrap
- dobra znajomość jQuery
- orzeczenie o niepełnosprawności (obowiązkowe ze względu na misję agencji!)

Oferujemy:
- umowa o pracę
- praca zdalna / w systemie home-office
- możliwość realizacji własnych projektów
- realny wpływ na rozwój agencji
- dostęp do firmowej biblioteczki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres [Aplikuj online].

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).