Oferty Pracy : Archiwum

September 30, 2016

MONTER C.O., KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - okolice Drezna

Filed under: Uncategorized — karol @ 12:57 pm

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

MONTER C.O., KLIMATYZACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

MIEJSCE PRACY: okolice Drezna (wschodnie Niemcy)
DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz

OBOWIĄZKI:
- montaż stelaży podtynkowych
- układanie rur przewodowych
- montaż centralnego ogrzewania
- montaż armatury i mebli łazienkowych

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość niemieckiego
- gotowość do pracy na wyjazdach
- doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
- mile widziane prawo jazdy i auto

OFERUJEMY:
- niemiecka umowa o pracę
- wynagrodzenie 1500 € netto / miesiąc
- zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: [Apply online]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”