Oferty Pracy : Archiwum

September 12, 2016

Specjalista ds. Zakupów z j. angielskim branża techniczna

Filed under: Uncategorized — karol @ 10:21 am

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2015 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 60 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta, producenta z branży chemicznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: SZA/09/16/BDG

Miejsce pracy: Włocławek

Główne obowiązki:
Poszukiwanie, wybór i zarządzanie dostawcami (analiza rynku, wybór, ocena) w zakresie części do maszyn i urządzeń, usług serwisowych oraz innych usług dotyczących funkcjonowania zakładu;
Koordynowanie procesów zakupowych zgodnie z obowiązującymi procedurami globalnymi i lokalnymi;
Tworzenie i negocjowanie warunków umów na dostawy materiałów, serwisów oraz umów ramowych z dostawcami;
Stałe monitorowanie i analizowanie wyznaczonych wskaźników KPI w obszarze zakupów;
Realizacja założonych celów dla oszczędności zakupowych dla zakładu;
Analiza potrzeb zakupowych oraz przeprowadzanie procesu ofertowania w celu optymalizacji parametrów zakupów;
Realizacja zadań związanych z klasyfikacją i oceną dostawców;
Systematyczna aktualizacja wymaganych dokumentów związanych z Zarządzaniem Dostawcami (np. rejestry umów, umowy, dane dostawców);
Kompletowanie dokumentacji oraz archiwizacja w bazach danych;
Współtworzenie procedur, instrukcji, zasad dotyczących procesu zakupowego.

Wymagania:
Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w obszarze zakupów i negocjacji warunków zakupowych warunek konieczny;
Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym warunek konieczny;
Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki techniczne;
Wysokie zdolności negocjacyjne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej;
Kreatywność, samodzielność, inicjatywa;
Umiejętność pracy przy wielu projektach, wielozadaniowość;
Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office, dodatkowym atutem będzie znajomość SAP;
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakupach usług technicznych i części zamiennych;
Prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:
Pracę na terenie Włocławskiej Strefy Rozwoju Gospodarczego - Parku Przemysłowo-Technologicznego;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
Narzędzia: m.in. laptop, telefon;
Szkolenia techniczne i rozwojowe.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz nr referencyjny SZA/09/16/BDG w temacie wiadomości na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).