Oferty Pracy : Archiwum

September 5, 2016

KOMISJONER (PRACOWNIK MAGAZYNU) - Heitersheim (południe Niemiec)

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:00 pm

WORKON S.C. (nr rej. 13582) agencja zajmująca się pośrednictem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje osób na stanowisko:

KOMISJONER (PRACOWNIK MAGAZYNU)

MIEJSCE PRACY: Heitersheim ( południe Niemiec )
DATA ROZPOCZĘCIA: od zaraz

OBOWIĄZKI:
skanowanie oraz pakowanie drobnych towarów do wysyłki

WYMAGANIA:
- komunikatywna znajomość j.niemieckiego
- mile widziane prawo jazdy i własne auto, ale niekonieczne

OFERUJEMY:
wynagrodzenie 9 € brutto / godz.
- dietę - 0,5 € za każdą przepracowaną godzinę
dodatek na bilet autobusowy lub paliwo - 53,50 € / m-c
umowę o pracę na warunkach niemieckich
świadczenia socjalne
pomoc w znalezieniu zakwaterowania
Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę.
Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: [Apply online]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”