Oferty Pracy : Archiwum

June 30, 2015

Wykładanie towaru, personel kasowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:04 pm

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o.
wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246
Obecnie dla naszego Klienta Pilnie poszukujemy PRACOWNIKÓW w charakterze personelu pomocniczego w markiecie spożywczym

Obowiązki:
obsługa Klientów zgodnie ze standardami sklepu wykładanie asortymentu na półki sklepowe, obsługa kasy dbanie o standardy ustawiania produktów prace porządkowe

Wymagania:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku aktualna książeczka sanepidowska zaangażowania w wykonywaną pracę, dokładność, sumienność, punktualność.

Oferujemy:
pracę od zaraz elastyczne godziny pracy zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie możliwość dodatkowego zarobku
Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres mailowy [Apply online] lub przyniesienie (wraz z aktualną książeczką sanepidu) osobiście do naszego biura przy ul. Zwycięstwa 137 w godz. 8:00 - 16:00.

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

No Comments

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Sorry, the comment form is closed at this time.

Powered by WordPress