Oferty Pracy : Archiwum

June 29, 2015

Lakiernik (z nauką języka niemieckiego)

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:45 pm

Odpowiadając na duże zapotrzebowaniem na fachowców z branży obróbki metalu rozpoczynamy kolejną edycję bezpłatnego kursu języka niemieckiego dla spawaczy. Od roku 2013 udało nam się skutecznie nauczyć komunikować się w języku niemieckim ponad 200 fachowców.
Dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co oferujemy:
- Pełną informację o oferowanym stanowisku pracy,
- Intensywny bezpłatny kurs języka niemieckiego który pozwoli ci pracować w Niemczech na stanowisku lakiernika,
- Gwarancję pracy po ukończeniu kursu,
- Pracodwaca zawsze zapewnia zakwaterowanie,
- Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Gdzie i kiedy:
- Rozpoczęcie kursu językowego: lipiec/sierpień,
- Kurs będzie odbywał się w Brzegu,

- Czas trwania kursu dwa miesiąc,
- Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu po 4 godzin dziennie,
- Miejsce pracy: Niemcy, południowe landy.

Szukamy osób z:
- Wykształceniem o profilu zawodowym kierunkowe,
- Doświadczeniem w pracy na stanowisku lakiernika (samochodowy, przemysłowy) minimum 3 lata,
- Zaangażowanie i chęcią do nauki języka niemieckiego,
- Własny samochodem którym będą mogły wyjechać do Niemiec,
- Nastawieniem do podjęcia pracy na dłuższy okres.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny …… lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.

Pracownik pomocniczy/wykładanie towaru, Katowice

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:26 pm

ITC Grupa - Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników. ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK POMOCNICZY/WYKŁADANIE TOWARU
Miejsce pracy: Katowice

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
- wykładanie towaru na półki sklepowe,
- dbanie o poprawną ekspozycję towaru,
- prace magazynowe,
- prace porządkowe

Wymagania:
- aktualna książeczka sanepidowska,
- ukończony 18 rok życia,
- odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:
- umowy cywilno - prawne,
- możliwość długotrwałej współpracy,
- elastyczny grafik,
- możliwość pogodzenia pracy z nauką lub inną pracą,
- możliwość podjęcia innych prac przez naszą Agencję.
Oferty zawierające CV wraz z nr referencyjnym w temacie prosimy przesyłać na adres e-mail [Apply online] przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
“Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną”.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Front-End Developer / JavaScript Developer

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych
poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko:
(lokalizacja: Wrocław)

Zadania:

Tworzenie kodu HTML/CSS/JavaScript dla interfejsów użytkownika
Praca w zespole kilku programistów w ścisłej współpracy z Back-end Developerami i Grafikami
Optymalizacja stosowanych rozwiązań - pod wszelkie przeglądarki oraz urządzenia mobilne

Twój profil:

Znajomości JavaScript na wysokim poziomie
Znajomości CSS3/HTML5, znajomością bibliotek jQuery, Backbone.js
Gotowość do długoterminowej współpracy
Ambicja, chęć ciągłego doskonalenia, zdobywania wiedzy
Zaangażowanie i pasja w tworzenia produktu
Otwartość na wiedzę i ciągłe doskonalenie

Oferujemy:

Pracę z pasjonatami w swojej branży
Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę-zlecenie
Rozwój w dziedzinach usability, model biznesowy SaaS
Elastyczność, brak sztywnych godziny pracy
Interesujący pakiet socjalny

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: [Apply online]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.