Oferty Pracy : Archiwum

June 28, 2015

Praca w hotelu

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:36 pm

Horeca Service Polski HR Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach, pośrednictwie pracy oraz szkoleniach w branży HoReCa. Współpracujemy z lokalami gastronomicznymi i obiektami wypoczynkowymi w Polsce i za granicą. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
Horeca Service - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 6117.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Szef kuchni, kucharz, pomoc kuchenna, kelner, barman, pokojówka, recepcjonista

Miejsca pracy:
Kołobrzeg, Dziwnówek, Jastarnia, Sarbinowo, Jarosławiec, Dąbki, Krynica Morska, Świnoujście, Kąty Rybackie, Kalbornia, Krzyże, Krynica Zdrój, Karpacz, Wisła, Ustroń, Piwniczna Zdrój, Zarzecze, Bukowina Tatrzańska

WYMAGANIA: doświadczenie
dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy, dyspozycyjność, zaangażowanie, kreatywność, motywacja i chęć do pracy, aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych.

OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego i nauki, przyjazną atmosferę w pracy zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie
Osoby zainteresowane pracą proszę o przesłanie swojego CV za pośrednictwem formularza bądź na adres e-mailowy [Apply online]

Proszę o podanie stanowska oraz miejscowości
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Horeca Service - Polski HR Sp.
z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997
o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy) - Kielce

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:26 pm

Poszukujesz pracy?
Jesteś doświadczony w zakresie sprzedaży/obsługi klienta? Interesujesz się prawem?

Jeżeli tak, aplikuj na stanowisko:

Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy)
Lokalizacja: Kielce (woj świętokrzyskie)

ZADANIA
Opieka nad klientem Instytucjonalnym (sektora administracji rządowej, samorządowej)

utrzymywanie i rozwijanie kontaktów na terenie woj. świętokrzyskiego, badanie potrzeb i oczekiwań, doradzanie klientom, organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla klientów, przygotowywanie zamówień i koordynacja ich realizacji, pozyskiwanie nowych klientów, monitorowanie i analiza działań konkurencji oraz sytuacji na rynku

WYMAGANIA
Wykształcenie wyższe (prawo, administracja lub pokrewne)
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mobilność
Prawo jazdy kat. B + własny samochód
Gotowość do pracy na podstawie własnej działalności

OFERUJEMY pracę w renomowanej firmie wydawniczej atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwości rozwoju narzędzia pracy elastyczny czas pracy atrakcyjne wynagrodzenie

Wyślij swoje CV na adres: [Apply online]

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.” Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Ochrona transportów kolejowych - okolice Radzymina

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:25 pm

Firma Securitas Sp. z o.o
zajmuje się usługami ochrony. W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Ochrona Transportów Kolejowych

Praca na w okolicach Radzymina - woj. mazowieckie

Główne obowiązki:
ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem na terenie chronionego obiektu szybkie reagowanie w sytuacjach alarmowych udział w interwencjach na terenie obiektu

Wymagania kluczowe:
doświadczenie wpis na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony pozwolenie na broń obiektową sprawność fizyczna niekaralność

Oferujemy:
umowę o pracę
zarobki oscylują w granicach średniej krajowej terminowe wypłaty do 10-go każdego miesiąca darmowe korzystanie z siłowni na Mokotowie

soby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres [Apply online] lub o kontakt telefoniczny pod numerem
W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć nastepującą klauzulę: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.”
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.