Oferty Pracy : Archiwum

June 6, 2015

Księgowy/ -a

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:23 pm

Inter-Permit Group Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w przeprowadzaniu specjalistycznych projektów rekrutacyjnych.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.
Obecnie, dla naszego Klienta - firmy outsourcingowej dostarczającej usługi finansowo księgowe poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Zakres Obowiązków:

Kompleksowe prowadzenie ksiąg powierzonych Klientów
Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
Przygotowywanie sprawozdań finansowych
Przygotowywanie raportów zgodnie z potrzebami Klienta
Sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów
Obsługa audytów księgowych i podatkowych

Oczekiwania:

Bardzo dobra znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych lub pracy w siedzibie Klienta
Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w pełnej księgowości - warunek konieczny
Wykształcenie wyższe
Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości (CIT/VAT/MSSF)
Zaawansowana znajomość programu Excel

Oferujemy

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Bogaty pakiet socjalny,
Możliwość rozwoju zawodowego

CV proszę wysyłać na adres: [Apply online]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.

KONSULTANT TELEFONICZNY

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:08 pm

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o.
wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy RZESZÓW

Obowiązki:
-telefoniczna obsługa klienta,
-informowanie o usługach oraz umawianie spotkań,
-kompleksowe przedstawianie oferty firmy,

Wymagania:
-komunikatywność, poprawna dykcja, miły głos,
-znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Outlook),
-mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie,
-wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,
-szkolenie przygotowujące do pracy
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [Apply online]
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Konsultant telefoniczny w Sanoku

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:07 pm

Polski HR Search&Selection Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna działająca w oparciu o nowoczesne technologie teleinformatyczne. Zajmujemy się rekrutacją i selekcją pracowników dla uznanych pracodawców z Polski i zza granicy.
Należymy do Polskiego HR S.A.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant telefoniczny
Miejsce pracy:
Sanok

Drogi kandydacie/kandydatko jeśli:
lubisz rozmawiać z ludźmi ciekawią Cię nowe trendy, oferty produktów i usług chciałbyś zostać częścią dynamicznego, sprzedażowego zespołu

Jeśli jesteś osobą:
o silnej motywacji i chęci do pracy

korzystająca na co dzień z komputera dyspozycyjną komunikatywną i nastawioną na realizację wyników sprzedażowych otwartą i łatwo nawiązującą kontakty

Oferujemy:
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia wynikowa przyjazną atmosferę i elastyczny grafik możliwość awansu w strukturach firmy szkolenia produktowe i sprzedażowe podnoszące kwalifikacje zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz rekrutacyjny lub wysłać na adres: [Apply online]
Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Polski HR Search & Selection Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.