Oferty Pracy : Archiwum

May 18, 2015

Specjalista ds. Rekrutacji

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:26 pm

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Obowiązki :

Całościowa realizacja projektów zgodnie z procedurą rekrutacji

Dbałość o terminową realizację projektu zgodnie z Arkuszem Projektu

Bieżące raportowanie przebiegu pracy w Arkuszu Projektu

Bieżące monitorowanie potrzeb i ich realizacja dla klientów stałych

Rozwój i zwiększanie sprzedaży do stałych klientów

Dbanie o terminowe dostarczanie wszystkich rozliczeń pracowników tymczasowych

Przygotowanie specyfikacji do wystawienia faktury

Aktywna współpraca z innymi działami firmy

Uczestnictwo w Targach Pracy

Wprowadzanie rozwiązań poprawiających jakość prowadzenia usługi

Podpisywanie dokumentów z pracownikami tymczasowymi (umowy, kwestionariusze)

Oczekiwania :

Wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia lub pokrewne) lub w trakcie studiów
Minimum 1 rok doświadczenia w obsłudze Klienta
Mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej

Prawo jazdy kat. B

Oferujemy :

Pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowej firmie
Dużą odpowiedzialność i możliwość prowadzenia samodzielnych projektów
Konkurencyjne zarobki
Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać poprzez portal.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).

Praktykant/Praktykantka HR z językiem niemieckim

SILVERHAND
Agencja Zatrudnienia (certyfikat nr 7822) jest firmą świadczącą usługi HR przede wszystkim o charakterze transgranicznym.

W związku z silnym rozwojem firmy do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT/PRAKTYKANTKA HR z językiem niemieckim
(rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski)

Nr ref. 2015PRK-30S

Miejsce pracy: Poznań
Dojazd - pobliskie przystanki:
Poznań Główny, linie tramwajowe: 6, 10, 8, 12, 18
Uniwersytet Ekonomiczny, linie autobusowe: 71, 232, 238, 240, 242, 243, 249, 251, 252, 905
Most Dworcowy, linie tramwajwe: 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 18,
Most Dworcowy, linie autobusowe: 238, 240, 242, 249, 251, 252
Zakres obowiązków:
Tłumaczenie dokumentacji (m.in. zgłoszeń klientów, dokumentów, skryptów) z j. polskiego na j. niemiecki i odwrotnie.

Czynne wyszukiwanie klientów biznesowych na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych

Marketing Internetowy (redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń o pracę, pozycjonowanie strony internetowej firmy, zarządzanie social media, wyszukiwanie nowych form promocji, dbanie o dobry wizerunek firmy w Internecie

Weryfikacja napływających aplikacji oraz administrowanie elektroniczną bazą danych

Prowadzenie licznych rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami do pracy za granicą (m.in. weryfikacja poziomu znajomości j. niemieckiego) zarówno telefonicznie, jak i bezpośrednio w biurze firmy

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

Bezkonfliktowość, proaktywność i motywacja

Chęć dynamicznego rozwoju oraz szybkiego pogłębiania wiedzy z zakresu usług HR

Oferujemy:
Praktykę płatną z realną możliwością zatrudnienia

Elastyczny czas pracy, dostosowany do rozkładu zajęć na uczelni oraz zajęć poza uczelnią

Możliwość rozwoju zawodowego

Bardzo dobrą atmosferę współpracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej co najmniej CV na e-mail: [Apply online]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.

Specjalista ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:19 pm

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690.
Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Obecnie dla wsparcia procesu rekrutacyjnego w naszym biurze w Krakowie poszukujemy:

specjalisty ds. rekrutacji ze znajomością języka niemieckiego

Obowiązki:
- Realizowanie projektów rekrutacyjnych,
- Kompleksowa obsługa klientów niemieckojęzycznych,
- Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami w języku niemieckim,
- Weryfikacja znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy,
- Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim,
- Koordynacja i pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów oraz pracowników

Wymagania:
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,
- Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
- Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
- Wykształcenie wyższe min. licencjat
- Wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne,
- Profesjonalizm, entuzjazm, zaangażowanie, sumienność i systematyczność

Oferujemy:
- Umowę o pracę na pełen etat,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,
- Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
- Atrakcyjne wynagrodzenie
plus jasny system premiowy

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny …… lub o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.
W CV prosimy umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatam