Oferty Pracy : Archiwum

May 15, 2015

Graphtalk AIA System Developer

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:24 pm

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Utrzymanie systemu informatycznego GraphTalk AIA, a także naprawa błędów systemowych oraz błędów popełnionych przez użytkownika, kontrola procesów systemowych
Przygotowywanie raportów oraz wymiana danych z bankami
Rozwój systemu informatycznego wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz produktów, w szczególności
Współpraca z biznesem przy tworzeniu specyfikacji i przeprowadzaniu testów
Wyszukiwanie rozwiązań systemowych
Implementacja i przenoszenie zmian do systemu produkcyjnego

Wymagania:

Znajomość środowiska Graphtalk AIA warunek konieczny
Umiejętność posługiwania się językiem SQL oraz znajomość baz danych
Dobra znajomość baz Oracle
Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę lub własna działalność
Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
Współpraca z wysoko wykwalifikowaną kadrą
Pracę w zgranym zespole
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [Apply online] (w przypadku pytań prosimy o kontakt + 48
606
102
566)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.”
Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.

Programista Java – Warszawa

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:09 pm

Szukasz pracy w IT ?
Prawdopodobnie to my szukamy właśnie Ciebie!
Lubisz różnorodne projekty ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w Javie? Prowadzimy rekrutacje do różnych firm z sektora IT. Sprawdź nasze ogłoszenie, a jeżeli masz pytania napisz do nas!
Programista Java
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

Projektowanie i programowanie obiektowe
Implementację warstwy interfejsu i logiki aplikacji biznesowych

Wymagania:

1-2 lata doświadczenia przy realizacji projektów w Java
Znajomości wzorców projektowych (GOF, JEE),
Znajomości Hibernate, Spring, Spring MVC, jQuery
Praktycznej znajomości języka SQL, szczególnie Oracle PL/SQL.
Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę, dzieło lub B2B
Przyjazną atmosferę pracy
Udział w różnorodnych projektach
Doskonalenie umiejętności zawodowych
CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prześlij na adres: [Apply online]
Jeżeli masz pytania napisz do nas!

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.” Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.

Spawacz

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:06 pm

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.
GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy: Spawacza
Miejsce pracy:Gdańsk Kokoszki nr ref. SPA/KOK/15

Obowiązki:
spawanie i prostowanie elementów deskowań i rusztowań obsługa urządzen transportu bliskiego obsługa szlifierki kątowej oraz przecinarki do metali ręczne prace ślusarskie czynności przygotowawczo - pomocniczo - porządkowe

Wymagania:

wykształcenie min. zawodowe
uprawnienia spawalnicze - książeczka spawacza z aktualnymi wpisami - warunek konieczny!!
uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego: żurawia stacjonarnego
min. 1 rok doświadczenia
mile widziana wiedza z zakresu napraw deskowań oraz rusztowań
opanowanie oraz samodzielność w działaniu

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie atrakcyjne wynagrodzenie pracę w systemie dwuzmianowym opis dodatkowy:
Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [Apply online] z tytułem ref. w temacie wiadomości: SPA/KOK/15
Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Numer referencyjny: SPA/KOK/15

Zarabiaj od zaraz Racibórz

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:05 pm

PROFI CREDIT Polska S.A. międzynarodowa firma z branży finansowej, poszukuje osób do współpracy w charakterze:
Doradca Finansowy
Myślisz, że to zajęcie nie dla Ciebie? Sprawdź poniżej.

Doradca Finansowy zajmuje się:
- aktywnym pozyskiwaniem klientów
- wprowadzaniem danych klientów do systemu oraz podpisywaniem dokumentów
- utrzymywaniem relacji z klientami po podpisaniu umowy
- raportowaniem działań do managera

Doradcą Finansowym może zostać osoba:
- lubiąca kontakt z ludźmi
- potrafiąca z łatwością podejmować rozmowę z klientem
- rzetelna i uczciwa
- pracująca terminowo (wywiązująca się na czas z zadań)
- potrafiąca obsługiwać komputer

Czegoś jeszcze brakuje?
Wiedzy i doświadczenia z obszaru produktów i obsługi klienta w finansach? Spokojnie, tego wszystkiego nauczysz się u nas.
Zapewniamy:
- pakiet szkoleń wdrożeniowych
- przejrzyste spektrum produktów finansowych
- stałą współpracę z managerem/mentorem
- program motywacyjny z nagrodami (wycieczki, nagrody pieniężne, nagrody rzeczowe)
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania i efektywności

Jeśli już wiesz, że możesz się wszystkiego nauczyć i chcesz podjąć wyzwanie zapraszamy do aplikowania [Apply online]
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Chcesz poznać nas bliżej? http://katowicewschod.proficredit.pl/