Oferty Pracy : Archiwum

May 13, 2015

Księgowy/Księgowa

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:28 pm

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Lokalizacja: Lublin

Obowiązki:
- Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów w zakresie majątku trwałego zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości, podatkowymi, Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości oraz wewnętrznymi unormowaniami Spółki.
- Ewidencja transakcji dotyczących majątku trwałego głównie oddania do użytkowania, likwidacji, transferu oraz innych na podstawie dokumentacji otrzymanej z poszczególnych jednostek biznesowych Spółki
- Przygotowywanie i opracowywanie raportów oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem jednostek biznesowych.
- Weryfikacja i uzgodnienie transakcji w zakresie majątku trwałego z jednostkami biznesowymi w celu wyeliminowania błędnych zapisów oraz zapewnienia prawidłowej ewidencji zdarzeń gospodarczych w księgach Spółki

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość MS Office,
- znajomość zagadnień z Rachunkowości i Podatków w szczególności w zakresie Środków Trwałych i WNiP,
- znajomość Oracle będzie dodatkowym atutem,
- studia ekonomiczne (może być w trakcie),
- analityczność, metodyczność, skrupulatność,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- doświadczenie w SSC, BPO będzie dodatkowym atutem.

Oferta:
- umowa o pracę,
- praca w firmie o ugruntowanej pozycji,
- możliwość zdobycia cennych doświaczeń,
- dodatkowe benefity: karta Multisport, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna.

Informacje dodatkowe:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Asystent/ka w dziale zakupów

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:26 pm

Agencja Pracy Tymczasowej
ITC GRUPA w związku z realizacją projektów Mystery Shopping poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Zakres obowiązków:
- praca administracyjno- biurowa w dziale zakupów
- archiwizacja dokumentacji
- przygotowywanie zestawień na potrzeby działu
- wspomaganie bieżącej pracy zespołu

Wymagania:
- doświadczenie w pracy biurowej
- mile widziany status studenta
- język angielski na poziomie komunikatywnym
- dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu (8 godzin dziennie)
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
- skrupulatność, dokładność, szybkość w działaniu

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno- prawną
- możliwość zdobycia doświadczenia w dziale zakupów
- oferujemy pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
Zainteresowane osoby proszone są o kontakt na adres [Apply online]. Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę ITC Grupa - Polski HR Sp. z o.o. procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (8798).

Pracownik pomocniczy w markecie

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:21 pm

ITC Grupa Sp. Z o.o., Agencja Pracy Tymczasowej, wpisana do rejestru zatrudnienia, numer certyfikatu 8798 poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:
- wykładanie towarów,
- sprawdzanie dat ważności produktów,
- prace pomocnicze.

Wymagania:
- aktualna książeczka Sanepidu,
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
- miłą atmosferę pracy,
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.
Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV na adres [Apply online]. Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę ITC Grupa - Polski HR Sp. Z o.o., potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr. 133 poz 883).” Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.