Oferty Pracy : Archiwum

April 30, 2015

Pakowacz/Pakowaczka (Goleniów)

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:03 pm

MONDI Polska
Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.
Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji.
Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pakowacz/Pakowaczka
Miejsce pracy: Goleniów

Opis stanowiska:
wykonywanie prac co-packingowych, kontrola jakościowa produktów,

Oczekiwania:

Wysoko rozwinięte zdolności manualne ksiązeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Chęci do pracy
Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie
Atrakcyjne warunki finansowe
Miłą atmosferę pracy
Kontakt: [Apply online]
Tel. ……

Powyższe ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.