Oferty Pracy : Archiwum

April 28, 2015

Graphtalk AIA System Developer

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:44 pm

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Utrzymanie systemu informatycznego GraphTalk AIA, a także naprawa błędów systemowych oraz błędów popełnionych przez użytkownika, kontrola procesów systemowych
Przygotowywanie raportów oraz wymiana danych z bankami
Rozwój systemu informatycznego wprowadzanie nowych funkcjonalności oraz produktów, w szczególności
Współpraca z biznesem przy tworzeniu specyfikacji i przeprowadzaniu testów
Wyszukiwanie rozwiązań systemowych
Implementacja i przenoszenie zmian do systemu produkcyjnego

Wymagania:

Znajomość środowiska Graphtalk AIA warunek konieczny
Umiejętność posługiwania się językiem SQL oraz znajomość baz danych
Dobra znajomość baz Oracle
Umiejętność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy:

Stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę lub własna działalność
Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy)
Współpraca z wysoko wykwalifikowaną kadrą
Pracę w zgranym zespole
Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [Apply online] (w przypadku pytań prosimy o kontakt + 48
606
102
566)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.”
Inter-Permit Group Sp. z o.o.
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626.