Oferty Pracy : Archiwum

April 21, 2015

Pracownik porządkowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:00 pm

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla Naszego Klienta z terenu Wrocławia (Muchobór Mały) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

OPIS STANOWISKA:

- praca polegająca na wykonywaniu prac porządkowych;

- utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz produkcyjnych;

- praca w firmie z branży medycznej;

- sterylne warunki pracy;

- praca w systemie 3 zmianowym.

WYMAGANIA:

- doświadczenie min. 1,5 roku (mile widziane w zakładzie produkcyjnym);

- samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;

OFERUJEMY:

- pracę od poniedziałku do piątku w 3-zmianowym systemie;

- wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 2100 PLN brutto + po okresie próbnym 25% premia;

- nocki płatne dodatkowo 20%;

- pracę na terenie Wrocławia, 10 min. jazdy autobusem od centrum.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).