Oferty Pracy : Archiwum

April 21, 2015

Pracownik porządkowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:00 pm

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla Naszego Klienta z terenu Wrocławia (Muchobór Mały) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PORZĄDKOWY

OPIS STANOWISKA:

- praca polegająca na wykonywaniu prac porządkowych;

- utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz produkcyjnych;

- praca w firmie z branży medycznej;

- sterylne warunki pracy;

- praca w systemie 3 zmianowym.

WYMAGANIA:

- doświadczenie min. 1,5 roku (mile widziane w zakładzie produkcyjnym);

- samodzielność i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań;

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;

OFERUJEMY:

- pracę od poniedziałku do piątku w 3-zmianowym systemie;

- wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 2100 PLN brutto + po okresie próbnym 25% premia;

- nocki płatne dodatkowo 20%;

- pracę na terenie Wrocławia, 10 min. jazdy autobusem od centrum.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Elektryk (z nauką języka niemieckiego)

Odpowiadając na duże zapotrzebowaniem na fachowców z branży elektrycznej rozpoczynamy trzecią edycję kursu języka niemieckiego dla elektryków. Od roku 2013 udało nam się skutecznie nauczyć komunikować się w języku niemieckim ponad 200 fachowców. Dla naszych niemieckich Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Co oferujemy:
- Intensywny kurs języka niemieckiego który pozwoli ci pracować w Niemczech na stanowisku elektryka,

- Pełną informację o oferowanym stanowisku pracy przed rozpoczęciem nauki,
- Możliwość rozpoczęcia pracy w Niemczech po ukończeniu kursu,
- Zawsze legalną pracę na niemiecką umowę o pracę z dostępem do niemieckich świadczeń socjalnych,
- Bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie.

Gdzie i kiedy:
- Rozpoczęcie kursu językowego w Rzeszowie: 18 maja,
- Ilość osób w grupie: 10 - 12,
- Czas trwania kursu: 150 godzin,
- Zajęcia będą odbywać się 3 razy w tygodniu po 4 godzin dziennie po godzinie 17.

Szukamy osób z:
- Wykształceniem o profilu elektrycznym,
- Uprawnieniami SEP,
- Doświadczeniem w pracy na stanowisku elektryka minimum 1 rok,
- Zaangażowanie i chęcią do nauki języka niemieckiego,
- Własny samochodem którym będą mogły wyjechać do Niemiec,
- Nastawieniem do podjęcia pracy na dłuższy okres.
Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania, chcesz odbyć bezpłatny kurs języka niemieckiego i rozpocząć pracę w Niemczech zgłoś się do nas!

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny …… lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.