Oferty Pracy : Archiwum

March 24, 2015

Przedstawiciel handlowy

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:01 pm

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej AP Uniapol Development Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu poszukuje osób zainteresowanych pracą.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150

OPIS STANOWISKA:

Aktywna sprzedaż produktów firmy na terenie całej Polski
Nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
Doradztwo oraz dobór oferty do indywidualnych potrzeb Klienta
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
Raportowanie do centrali firmy we Francji

WYMAGANIA:

Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane w branży produkcyjnej
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację zarówno w mowie jak i piśmie warunek konieczny
Wykształcenie wyższe
Znajomość oprogramowania Microsoft, narzędzi GESCOM
Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
Bardzo dobra organizacja czasu pracy
Nastawienie na realizacje celów i planów sprzedażowych
Samodzielność w działaniu
Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

Stałe wynagrodzenie oraz system prowizyjny
Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
Pracę zdalną Home Office
Ciekawą i pełną wyzwań pracę
Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aktualnej aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883) “.