Oferty Pracy : Archiwum

March 23, 2015

Pracownik pomocniczy na produkcji- montaż podzespołów elektronicznych

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:00 pm

ITC Grupa Polski HR Sp. z o.o. to Agencja Pracy Tymczasowej należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Zajmujemy się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników tymczasowych w Polsce. Na rynku pracy działamy od 1999 r. i do tej pory zrekrutowaliśmy ponad 100 tys. pracowników.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o. o jako Agencja Pracy Tymczasowej jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8798.

Poniższa oferta dotyczy pracy tymczasowej w rozumieniu Ustawy z dnia 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych (Dz. U. z 2003 r. Nr 166 poz. 1608).

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- montaż podzespołów elektronicznych

Wymagania:
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji

Oferujemy:

- umowę cywilno prawną
- bezpłatne szkolenie
- możliwość długotrwałej współpracy

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.