Oferty Pracy : Archiwum

February 26, 2015

HR Generalist - sektor BPO

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:01 pm

HR Generalist sektor BPO
Lokalizacja: Warszawa

ZADANIA:

Wspieranie kadry menedżerskiej w zakresie prawa pracy
Prowadzenie szkoleń z zakresu HR
Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników (dokumentacja przebiegu zatrudnienia, prowadzenie akt personalnych) zgodnie z obowiązującymi przepisami Kodeksu Pracy
Wykorzystywanie systemu kadrowo-płacowego przy tworzeniu raportów i wprowadzaniu danych
Kompleksowa obsługa kadrowa …… osób
Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych
Raportowanie statystyk korporacyjnych, statystyk zatrudnienia oraz wykorzystywania urlopów
Nadzór i wspomaganie Kierowników w procesie przestrzegania czasu pracy
Wsparcie rekrutacji w razie potrzeby

WYMAGANIA:

Wykształcenie wyższe
Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku senior generalisty i status ekspercki
Min. 5 lat doświadczenia w pełnej obsłudze kadrowej dużej Firmy o szerokiej problematyce prawa pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych
Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
Umiejętność obsługi systemu Płatnik i Symfonia
Bardzo dobra znajomość MS Office
Umiejętność współpracy z pracownikami na wszystkich szczeblach
Umiejętność rozwiązywania konfliktów, negocjacji i motywowania
Sumienność i
dokładność

OFERUJEMY:

Pracę w sektorze BPO
Miłą atmosferę pracy
Szansę na rozwój i awans wewnętrzny
Pracę w dynamicznym i wielokulturowym zespole
Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Znajdź nas na facebooku: https://www.facebook.com/interpermit

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. “O ochronie danych osobowych”, Dz.U. nr 133, poz. 833.” Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.