Oferty Pracy : Archiwum

February 21, 2015

Kierownik Spedycji

Filed under: Uncategorized — karol @ 2:20 am

Lokalizacja: Wrocław, Dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu
Zapewnienie realizacji zadań poprzez koordynację pracy zespołu i motywowanie pracowników
Współudział w rozwijaniu produktu spedycji międzynarodowej
Tworzenie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami poprzez zapewnienie wysokiej jakości usług
Współpraca z działem sprzedaży przy pozyskiwaniu nowych klientów

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Praca w firmie o ugruntowanej pozycji, prężnie rozwijającej się na rynku
Możliwość rozwoju zawodowego
Samodzielność i swobodę działania w ramach powierzonych zadań
Niezbędne narzędzia pracy
Przyjazną i twórczą atmosferę pracy

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku kierownika spedycji i/lub koordynatora spedycji
Doświadczenie w transporcie drogowym
Znajomość języka angielskiego /lub niemieckiego na poziomie dobrym
Umiejętność podejmowania decyzji i zarządzania zespołem
Umiejętności interpersonalne
Prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
Wykształcenie minimum średnie
Znajomość obsługi komputera