Oferty Pracy : Archiwum

February 19, 2015

Młodszy elektryk - dział utrzymania ruchu

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:01 pm

Dzaiałająca w ramach K&K Group - Firma K&K Krakau Sp. z o.o. jako Agencja Pracy Tymczasowej nr licencji 8282 dla swojego Klienta poszukuje kandydatów do pracy w na stanowisko:

Młodszy elektryk- dział utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Skawina

Obowiązki:

Zabezpieczenie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

Diagnostyka, naprawa oraz przegląd maszyn i urządzeń

Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami

Kontrola i konserwacja sprzętu

Uczestniczenie w przeglądach okresowych i pracach remontowych

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w dziale utrzymania
ruchu
Wykształcenie kierunkowe (elektryka/elektronika/elektrotechnika)
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Umiejętność programowania sterowników PLC
Umiejętność czytania schematów elektrycznych
Aktualne uprawnienia SEP do 1kV
Mile widziana podstawowa znajomość elektroniki
Gotowość do pracy zmianowej
Umiejętność pracy zespołowej
Sumienność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

Pracę w miłym zespole

Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych CV poprzez formularz APLIKUJ

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 Dz. U. z 2002 r. Nr. 101, poz. 926 z późn. zm.
ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://kkgroup.startpraca.pl/application/form/200018/141/1