Oferty Pracy : Archiwum

February 19, 2015

Asystent ds. marketingu i PR

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:00 pm

Employsystem.com tofirma tworzona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży IT i HR. Rozwija innowacyjne produkty informatyczne wykorzystując najnowsze technologie. Employsystem.com oferuje oprogramowanie z dziedziny HR w modelu usługowym (SaaS), działające w chmurze internetowej.

Nr ref: EAM/02/15
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Udział w opracowywaniu i wdrażaniu kampanii/projektów marketingowych.
Udział w tworzeniu kampanii AdWords/SEM.
Prowadzenie projektów w social media.
Administrowanie stronami marek w portalach społecznościowych.
Udział w tworzeniu oraz dystrybucji contentu.
Redagowanie oraz publikacja materiałów multimedialnych.
Promowanie usług i produktów z oferty firmy.
Pomoc w realizacji programów sprzedażowych i promocyjnych.
Poszukiwanie i ocenianie potencjalnych szans rynkowych dla sprzedaży usług.
Utrzymywanie kontaktu z mediami i agencjami reklamowymi w zakresie realizacji określonych projektów.
Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów sponsoringowych.
Monitoring i analiza rynku, otoczenia konkurencyjnego.
Organizacja imprez firmowych.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z marketingiem internetowym.
Wykształcenie średnie lub wyższe. Mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci (marketing/reklama/PR/dziennikarstwo).
Bardzo dobra znajomość mediów społecznościowych, w szczególności portalu Facebook.
Doświadczenie dziennikarskie lub redakcyjne.
Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, promocyjnych i PR zgodnych z zasadami webwritingu.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Bardzo dobra znajomość pakietu Office i aplikacji biurowych.
Umiejętność analitycznego myślenia oraz kreatywność.
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość rozwoju zawodowego.
Pracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy.
Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne, obiady pracownicze.

Informacja dodatkowa:
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://employsystem.startpraca.pl/application/form/204895/141/1