Oferty Pracy : Archiwum

February 2, 2015

Magazynier Pruszków

Filed under: Uncategorized — karol @ 9:00 pm

Plus Kadra Sp. z o.o. należy do europejskiej grupy kapitałowej zajmującej się Doradztwem Personalnym i Pracą Tymczasową. Działamy na terenie sześciu krajów Europy zachodniej i centralnej. W Polsce prowadzimy działalność od 2005 roku świadcząc najwyższej jakości usługi z zakresu Outsourcingu i Pracy Tymczasowej.
Plus Kadra Sp. z o.o.
jest Agencją Zatrudnienia nr 1676.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Agencja Pośrednictwa Pracy PlusKadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego Klienta poszukujemy:

POMOC MAGAZYNOWA - PRUSZKÓW- stabilne zatrudnienie!!

Obowiązki:

kompletacja zamówień;
pakowanie towaru;
segregację towaru;
zlecenia pomocnicze;

PRACA NA 3 ZMIANY PO 8H, WOLNE WEEKENDY

Możliwość rozpoczęcia od zaraz.

Wymagamy minimalnego doświadczenia w pracy na magazynie.

Prosimy o wysyłanie CV

Wymagania:

doświadczenie na pododbnym stanowisku sumienność dokładność

Oferujemy: zlecenie na 3 zmiany stabilne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie- dodatki za pracę w nocy, premie codziennie darmowy posiłek

ABY APLIKOWAĆ PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE: http://mkkadry.startpraca.pl/application/form/194687/141/1